Екс-захисник київського «Динамо» та московського «Спартака» Владислав Ващук вважає, що кримські футбольні команди не погодяться грати у російській Прем'єр-Лізі. - Я далекий від політики і не знаю, куди вона поверне, але люди зі спорту не звикли кидати один одного. Або всі разом, або ніяк, ніхто нарізно грати не стане
Нагадаємо, що депутат Державної думи від фракції ЛДПР Роман Худяков направив звернення на ім'я президента Російського футбольного союзу Миколи Толстих з проханням розглянути можливість приєднання кримських команд до російського чемпіонату.
Натомість, у футбольному клубі «Севастополь» заявили, що, незважаючи на перенесення весняної частини чемпіонату України, клуб планує дограти цей сезон з українськими суперниками:
- Якщо пропозиція зіграти з одним з російських клубів прозвучить, то ми, звичайно, її розглянемо. Обговорювати зараз перехід в російську першість нам здається нелогічним
- У кожному разі зараз наша головна турбота - це наш власний чемпіонат з футболу, проведення якого відклали у зв'язку з нинішніми політичними заворушеннями, щоб уникнути можливості терактів на стадіонах.