Ващук вважає, що кримські клуби не погодяться грати у РПЛ

Динамо Київ 3 Березня, 19:16
Депутат Державної думи Роман Худяков направив звернення з проханням розглянути можливість приєднання кримських команд до російського чемпіонату.

Екс-захисник київського «Динамо» та московського «Спартака» Владислав Ващук вважає, що кримські футбольні команди не погодяться грати у російській Прем'єр-Лізі.





- Я далекий від політики і не знаю, куди вона поверне, але люди зі спорту не звикли кидати один одного. Або всі разом, або ніяк, ніхто нарізно грати не стане

, - цитують Ващука «Известия»

Нагадаємо, що депутат Державної думи від фракції ЛДПР Роман Худяков направив звернення на ім'я президента Російського футбольного союзу Миколи Толстих з проханням розглянути можливість приєднання кримських команд до російського чемпіонату.

Натомість, у футбольному клубі «Севастополь» заявили, що, незважаючи на перенесення весняної частини чемпіонату України, клуб планує дограти цей сезон з українськими суперниками:

- Якщо пропозиція зіграти з одним з російських клубів прозвучить, то ми, звичайно, її розглянемо. Обговорювати зараз перехід в російську першість нам здається нелогічним

, - відзначили в прес-службі ФК «Севастополь»

- У кожному разі зараз наша головна турбота - це наш власний чемпіонат з футболу, проведення якого відклали у зв'язку з нинішніми політичними заворушеннями, щоб уникнути можливості терактів на стадіонах.