Коломойський: «Янукович і Путін - два шизофреніка» (ВІДЕО)

Динамо Київ 3 Березня, 19:44
В понеділок, 3 березня, в Дніпропетровську облдержадміністрацію прибув губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський.

Тут він зустрівся з представниками громадськості. Подякував активістам Євромайдана за відстоювання позиції. Пообіцяв зробити все можливе для розвитку Дніпропетровського регіону.