Михайло Фоменко: «Якщо не грають клуби, то який сенс грати збірній? Матчу із США, швидше за все, не буде» (ВІДЕО)

Динамо Київ 3 Березня, 22:22
Через політичні події в країні товариський матч Національної збірної України проти збірної США, який було заплановано на 5 березня, не відбудеться.





Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV повідомив головний тренер збірної України Михайло Фоменко:



- Я вважаю, в цей час, який зараз у нас з вами, якщо не грають клуби, то який же сенс грати збірній? Так що, скоріш за все, гри не буде.