Євген Макаренко: «І в «Динамо», і в збірній готовий грати весь матч»

Динамо Київ 4 Березня, 09:19
Захисник «Динамо» Євген Макаренко, який вперше отримав виклик до національної збірної України, розповів, як пройшов його перший день в розташуванні головної команди країни.

- Вітаємо з першим тренуванням у складі збірної. Які враження і настрій?

- Дякую за привітання, дуже приємно (посміхається). Після двох вихідних всі хлопці приїхали в розташування збірної з гарним настроєм, з ним же вийшли на тренування і, на мій погляд, добре відпрацювали. Тепер будемо ретельно готуватися до товариського матчу проти США.

- Як вас прийняли в колективі?

- Я в складі «Динамо» вже грав майже проти всіх команд у Прем'єр-лізі. А що стосується колективу, мене нормально, швидко прийняли. До того ж у збірній сім моїх одноклубників, плюс Зозуля, Морозюк, Бойко - хлопці, з якими я дуже багато часу провів у молодіжному складі і в другій команді «Динамо». Тому мені було легко порузумітися з ними.

- Як ваші батьки поставилися до виклику в збірну? Як відреагували, коли ви їм сказали цю новину?

- Зраділи, звичайно, привітали мене.

- Чи була у вас розмова з Михайлом Фоменко?

- Ні, ще не було. Було теоретичне заняття, присвячене розбору гри і тренуванню. Думаю, розмова ще попереду.

- Чи розраховуєте вийти на поле в грі з США?

- Це вирішувати головному тренеру. Я хочу подякувати йому за те, що викликав до збірної. Я готовий і в складі «Динамо», і в складі національної збірної виходити на поле і грати весь матч.

- Трохи провокаційне запитання: які у вас стосунки з В'ячеславом Шевчуком, який також грає на лівому фланзі захисту?

- Нормальні, робочі стосунки. У нас спільна справа, так що тут не може бути ніяких проблем. Сьогодні спілкувалися з ним, на тренуванні разом виконували вправи, так що все абсолютно нормально.

- Що знаєте про збірну США?

- Нам про неї вже трохи розповідали. Говорили, що у них усі хлопці досить атлетичні, багато хто грає в англійській Прем'єр-лізі. Це вже не та збірна США, яка була раніше. Зараз це дуже сильна команда, потрібно найсерйознішим чином до неї готуватися і віддаватися на полі на всі сто відсотків.

- Як ставитеся до того, що матч перенесли з Харкова на Кіпр?

- Дуже шкода, що ми не граємо в Україні, для своїх фанів, і не можемо порадувати уболівальників. Але у зв'язку зі сформованою ситуацією в країні - нічого не поробиш, доводиться миритися з переносами.