- Чутки про поганий стан здоров'я Мілевського - повна маячня, - відразу ж заявив Мірошниченко. - У нас дійсно було сьогодні медобстеження, і Артем його пройшов, як і інші футболісти. Погано йому не ставало, в конвульсіях він не бився, і взагалі він абсолютно нормально себе почуває. Зараз готується до тренування. Звідки пішли розмови, я не знаю.
- Тобто ви можете офіційно заявити, що з Мілевським все в добре?
- Так. Я взагалі не розумію, хто це придумав. Мені зараз телефонують з різних міст і запитують, що там з Мілевським. Все з ним нормально.
- А результати медобстеження вже є?
- Якісь є, якихось ще немає. Людина коли здає аналізи, їй же не відразу говорять, чи все в порядку. Тести він здав, а інше завтра дізнаємося.
- Чи готовий він грати в матчі за Суперкубок?
- По-перше, хотів би уточнити. Він поки підписав лише попередню угоду. Футболіст він дуже високого рівня для нашого чемпіонату, тому таких гравців беруть без перегляду.
- Так у чому ж проблема?
- З іншого боку, ми теж не маленький клуб. Він повинен з командою і гравцями познайомитися, до того ж чекаємо міжнародний трансферний сертифікат з Туреччини, де він виступав до «Актобе», а також деяких документів від його агента.
- І коли ж буде підписаний основний контракт?
- Коли ми владнаємо вищевказані моменти, так і підпишемо з ним контракт.