6 березня разом з СБУ та МВС буде вирішуватись питання відновлення українського чемпіонату

Динамо Київ 4 Березня, 13:38
Про це заявив віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов.

- У найближчий четвер, 6 березня, відбудеться спільне засідання виконкому Федерації футболу України та керівництва футбольних клубів прем'єр-ліги із запрошенням керівництва СБУ та МВС, на якому ми будемо розглядати в комплексі всі питання, пов'язані з подальшим розвитком професійного футболу на Україні, враховуючи ситуацію, яка склалася в країні. У тому числі йтиметься і про ймовірні терміни початку весняної частини національної першості, - цитує Попова «Известия».