План роботи «Динамо» на найближчі дні

Динамо Київ 4 Березня, 14:01
У той час як 13 футболістів «Динамо» відправилися в розташування своїх національних та молодіжних збірних для проведення товариських матчів, решта гравців продовжує тренуватися на базі в Конча-Заспі.

У понеділок, після трьох наданих вихідних, команда вийшла на тренування. У ній взяли участь вісім гравців основного складу, до яких приєдналися футболісти молодіжної команди. Детальніше про плани на найближчий час розповів асистент головного тренера Сергій Федоров:

- У нас звичайний режим роботи, всі футболісти, які залишилися в Києві, здорові і тренуються. Поки до роботи залучаємо гравців молодіжної команди, можливо, будуть спільні тренування і з «Динамо-2». Збірники приєднаються до нас 6-го березня, після цього команда почне тренуватися в повному складі. Не думаю, що у них буде вихідний після ігор за національні збірні. Швидше, просто у частини хлопців буде одна робота, а друга група виконає іншу, відновлювального характеру. Це вирішимо на місці. Що стосується перенесення найближчого туру чемпіонату України, якщо це дійсно станеться, будемо домовлятися про проведення контрольних матчів. Потрібно з кимось грати, щоб підтримувати команду в тонусі.