Про це Володимир Путін сказав під час прес-конференції російським журналістам.
Він висловив занепокоєння тим, що «в Східні регіони почали призначати мільярдерів, олігархів»
Нагадаємо, що раніше Коломойський заявив, що Янукович і Путін - два шизофреніка.