Футбольний агент Дмитро Селюк вважає, що відхід з «Чорноморця» п'яти гравців - серйозний крок на шляху до масової втечі футболістів з українського чемпіонату.
Селюк впевнений, що відхід п'яти легіонерів з «Чорноморця» означає початок масової втечі гравців з українського футболу. Ситуація може змінитися, тільки якщо з'явиться ясність з термінами відновлення чемпіонату країни.
- Футболісти українських команд стали мимовільними заручниками тієї важкої суспільно-політичної ситуації, яка склалася в країні, - поділився своєю думкою з « » Селюк
- Випадок з відходом одразу п'яти футболістів з футбольного клубу «Чорноморець», впевнений, буде далеко не єдиним в українському чемпіонаті. Найближчим часом чимало гравців, в першу чергу іноземців, проситимуть керівництво своїх клубів розірвати з ними угоди. І їх прохання абсолютно обгрунтовані. Якщо найближчим часом ситуація на Україні ніяк не зміниться, не почне поліпшуватися, чи не з'явиться конкретика щодо подальшого розвитку футболу в країні, то в українському чемпіонаті почнеться масова втеча футболістів. Багаті клуби ще якось зможуть утримати своїх лідерів, якщо сильно постараються, а от бідним клубам доведеться досить важко. У цій ситуації досить страшно за майбутнє національного чемпіонату і всього українського футболу в цілому, - додав Дмитро Селюк