На першій офіційній зустрічі з представниками ЗМІ новопризначений голова Дніпропетровської облдержадміністрації та власник «Дніпра» Ігор Коломойський прокоментував рішення ФФУ відкласти старт весняної частини чемпіонату України.
«Я здивований тим, що скасовані футбольні матчі. Їх відновлення було б хорошим знаком, що в країні зараз все налагоджується»,
- сказав Ігор Валерійович.
Нагадаємо, віце-президент ФФУ Анатолій Попов повідомив, що завтра відбудеться розширене засідання, за підсумками якого можуть прийняти рішення щодо майбутнього УПЛ.