Експерт Валерій Іванович Яремченко погодився дати коментар «Ніф» з приводу виступу київського «Динамо» у Лізі Європи, також привабливості чемпіонату у зв'язку з поточними подіями в країні в цілому і футболі зокрема.
- Яке враження залишили виступи «Динамо» в Лізі Європи на тлі інших українських клубів?
- Всі команди вибули з турніру, тому оцінювати «Динамо» щодо інших неможливо. Всі погано виступили, а «Динамо» ще гірше? Або як ще порівняти? На стадії плей-оф можна показати хорошу гру і при цьому вилетіти, тоді ця гарна гра не має ніякого значення. Під результатом розуміється тільки прохід в наступну стадію.
- Виліт всіх українських клубів з Ліги Європи дозволить всім сконцентруватися на чемпіонаті, тим самим загострити боротьбу і запалити інтригу?
- Цей чемпіонат найменш показовий за всю свою історію. На початку не зрозуміло було хто гратиме замість зниклого «Кривбасу», потім знімається «Арсенал», очки віднімають, інші клуби відчувають фінансові проблеми, тепер ось пауза затягується на невизначений термін. Тому назвати його справжнім чемпіонатом не можна, це якийсь віртуальний чемпіонат. Я б назвав його депресивним. У ньому відсутній змагальний момент. Багато вболівальників втрачають інтерес, вже не такий ажіотаж навколо першості країни. Загострення пристрастей замість того, що б загострюватися до кінцівки, навпаки вщухає.
- Ходили чутки, що матч з «Валенсією» міг стати для Блохіна останнім. Чи правильно чинить президент, дозволяючи йому допрацювати до літа?
- Це внутрішні проблеми клубу. На даному етапі ми не в праві давати оцінку. Наприкінці чемпіонату можна буде оцінити виступи клубу і роботу тренера.