Команда друзів Зідана і Роналдо зіграла із «Янг Бойз» у благодійному матчі (ВІДЕО)

Світовий футбол 4 Березня, 22:04
У вівторок, 4 березня, у швейцарському Берні пройшов благодійний товариський матч, організований для збору коштів на допомогу постраждалим від тайфуну на Філіппінах.

У матчі, який відбувся в рамках щорічної акції

«Матч проти бідності»

, взяли участь команда друзів

Роналдо

і

Зідана

та

«Янг Бойз»

(8:6).

За команду друзів Зідана і Роналдо грали Луїш Фігу, Паоло Мальдіні, Фернандо Йерро, Фабіо Каннаваро, Робер Пірес, Патрік Вієйра, Фредді Юнгберг, Павел Недвед, Стів Макманаман і Давор Шукер та багато інших.

Очолював збірну зірок Руд Гулліт, а обслуговував матч П'єрлуїджі Колліна.