Капітан збірної України Анатолій Тимощук в інтерв'ю каналу «Футбол
1» розповів про готовність збірної України зіграти проти США.
- Дійсно, були великі переживання. Вони, мабуть, і залишилися. Я вважаю, що якщо збірна зібралася і готова провести поєдинок, його треба проводити. Тому таке рішення було прийнято, ми все-таки прибули і готуємося до поєдинку. Хоча в такій ситуації не дуже просто налаштовуватися на цю боротьбу, - говорить Тимощук.