Сергій Федоров: «Треба підтримувати команду у тонусі»

Динамо Київ 5 Березня, 11:45
У той час, як 13 футболістів «Динамо» вирушили до розташування своїх національних та молодіжних збірних для проведення товариських матчів, гравці, які залишилися, продовжують тренуватися на базі в Кончі-Заспі.

У понеділок, після трьох наданих вихідних, команда вийшла на тренування. У ньому взяли участь вісім гравців основного складу, до яких приєдналися футболісти молодіжної команди. Детальніше про плани на найближчий час розповів асистент головного тренера Сергій Федоров:



- У нас звичайний режим роботи, всі футболісти, які залишилися в Києві, здорові й тренуються. Поки до роботи залучаємо гравців молодіжної команди, можливо, будуть спільні тренування і з «Динамо-2». Гравці збірних приєднаються до нас 6-го березня, після цього команда почне тренуватися в повному складі. Не думаю, що у них буде вихідний після ігор за національні збірні. Скоріше, просто у частини хлопців буде одна робота, а друга група виконає іншу, відновлювального характеру. Це вирішимо на місці. Що стосується перенесення найближчого туру чемпіонату України, якщо це дійсно станеться, будемо домовлятися про проведення контрольних матчів. Потрібно з кимось грати, щоб підтримувати команду в тонусі.