Свого часу турецькі «Фенербахче» і «Бешикташ» проявляли інтерес до марокканського півзахисника Юнеса Беланда, - інформує skorer.milliyet.com.tr. Але тоді сторони не змогли домовитися, і хавбек обрав київське «Динамо». Зараз «Бешикташ» має намір скористатися нестабільною ситуацією в Україні, щоб умовити Беланду перейти в стан «чорних орлів».
Беланда у свою чергу відхрещується від будь-яких перемовин з іншими клубами: «Незважаючи на останні події в Україні, я не вів переговори з іншими клубами», - повідомив півзахисник «Динамо».
Нагадаємо, що раніше з`явилась інформація, за якою марокканського півзахисника «Динамо» вже влітку може придбати французький «Марсель».