9 березня «Динамо» зіграє з «Говерлою»

Динамо Київ 5 Березня, 13:20
Через перенесення матчів 20-го туру Прем'єр-ліги і паузу, що утворилася у зв'язку з цим, тренерський штаб київського «Динамо» на чолі з Олегом Блохіним запланував проведення товариського матчу.

Через перенесення матчів 20-го туру Прем'єр-ліги і паузу, що утворилася у зв'язку з цим, тренерський штаб київського «Динамо» на чолі з Олегом Блохіним запланував проведення товариського матчу.

Суперником «біло-синіх» стане ужгородська «Говерла», яка займає 13-е місце за підсумками першої частини чемпіонату УПЛ.



Зустріч відбудеться в неділю, 9 березня, на полі №6 динамівської бази в Кончі-Заспі. Початок о 17:00.



Запрошуємо динамівських уболівальників на цю товариську гру!