Приємно усвідомлювати, що у «Динамо» дезертирів на горизонті поки не видно.
Захисник київського «Динамо» і збірної Австрії Александар Драгович не має наміру залишати київський клуб через важку політичну ситуацію в країні.
Після товариського матчу з Уругваєм Драгович повернеться в розташування київського «Динамо».
Також футболіст, зазначив, що відправиться з командою на тренувальний збір до Туреччини чи Іспанії.