Ігор Циганик: «Якщо чемпіонат не продовжиться, чемпіоном мають визнати переможця першого кола»

Динамо Київ 5 Березня, 14:17
Ведучий програми «ПроФутбол» висунув доволі цікаву ідею.

Ведучий програми «ПроФутбол» висунув доволі цікаву ідею.

Ігор Циганик у своєму Twitter виклав наступний пост:

А потім додав:

Igor Tsyganyk: був впевнений, що перше коло виграв Шахтар! Виявилося - Металіст! Логіка - однакова кількість матчів команд одна з одною!