Ведучий програми «ПроФутбол» висунув доволі цікаву ідею.
Ігор Циганик у своєму Twitter виклав наступний пост:
А потім додав:
Igor Tsyganyk: був впевнений, що перше коло виграв Шахтар! Виявилося - Металіст! Логіка - однакова кількість матчів команд одна з одною!