Російський екс-наставник київського «Динамо» Юрій Сьомін, який зараз очолює азербайджанську «Габалу», не бачить нічого поганого у військовому вторгненні Росії на територію України.
«Я не знаю, чи є в Криму російська армія, але я знаю, що там є російські люди і не всі вони згодні з Києвом. Вважаю, наш президент чинить правильно, коли говорить, що росіян треба поважати і захищати. Адже США теж захищає своїх людей в інших країнах», - заявив Сьомін
На питання, від кого захищає Росія і що загрожує росіянам у Криму, Сьомін відповів: «Я не знаю, хто їм конкретно погрожував, проте моя країна правильно робить, що не залишає в біді населення Криму. А взагалі найкращий метод захисту - це надіслати сюди міжнародних спостерігачів і щоб всі заспокоїлися».
Переклад - 1927