Гецко: В 92-му американці хором співали гімн України

Динамо Київ 5 Березня, 16:34
Екс-гравець збірної України згадав перший матч нашої команди з американцями.

Автор першого гола збірної України вважає, що матч з США дасть нашому тренерському штабу багато корисної інформціі.

«У 1992 році матч з США був другим в історії нашої збірної, -

згадує учасник тієї зустрічі Іван Гецко

. - Запам'яталося, що тоді весь стадіон, де зібралася наша діаспора, співав гімн України. Що стосується гри, то американська команда тоді перебувала на стадії становлення і не була серйозним суперником. Було багато молодих футболістів. Зараз, звичайно, це зовсім інший колектив. Але не думаю, що вони зможуть піднести нам урок, адже матч буде чисто товариським. До того ж, для нас це більше привід перевірити кондиції гравців, особливо новачків».