Колишній динамівець, чемпіон України 1993-го року Андрій Алексаненков, розповів, чого на його думку не вистачає нинішньому «Динамо».
- Ви стали чемпіоном України у складі київського «Динамо» в 93-му році. Який матч з цього сезону вам запам'ятався найбільше?
- Дуже важке питання. Часу скільки пройшло... Запам'яталася гра в Харкові (1-1). Запеклий опір «Металіста», начебто всі сили віддавали, але з того боку нічим поступатися не хотіли, та й гравці Харкова за іменами дуже пристойна команда була. Ну, звичайно, і обидві гри з «Дніпром».
- Слідкуйте за грою команди в наші дні?
- Дуже рідко. Зараз скрізь грають одні іноземці, а от раніше, коли Шева, Ребров, Лужний ...
- Як ви думаєте, чого бракує нинішньому «Динамо», щоб показувати ту чемпіонську гру, яку команда показувала в 90-х роках?
- Духу команди. Його зараз ніде немає, крім західних команд. Вони б'ються за ім'я клубу.
- З ким-небудь з колишніх партнерів по команді підтримуєте зв'язок?
- Звичайно. Андрій Анненков, Юрій Мороз ...
- Чи переживаєте з приводу того, що відбувається в Україні в останні кілька місяців?
- Це жахливо, навіть вже втомився