У Ворошиловський районний відділ міліції Донецька увечері 5 березня були доставлені близько 100
вболівальників - ультрас футбольного клубу « Шахтар».
Це сталося після масового мітингу за єдність і незалежність України, який відбувся ввечері цього дня на площі Леніна. По завершенню мітингу за цілісність України, 300 проросійських активістів влаштували бійку з ультрас, які забезпечували безпеку мітингу мирних громадян. Проросійські активісти вели себе агресивно та нападали на мирних громадян, які розходилися з площі Леніна. Міліція вирішила забезпечити безпеку ультрас, відправивши їх в автозаки біля будівлі Мінвугілля, - повідомляють «Новости Донбасса«.
Проросійські активісти в автозаки не поміщаються. Вони їх просто заблокували. Однак правоохоронцям вдалося розчистити коридор для виїзду автозака. Під час блокування автозака був використаний газ - достовірно невідомо хто його застосував - міліція чи сепаратисти.
Усі вміщені в автозак вболівальники ультрас були доставлені в райвідділ міліції і зараз знаходяться на волі. За інормацією «Новости Донбасса», всі поміщені в автозак ультрас оштрафовані на 50 грн. кожен і на них складено адміністративні протоколи. При цьому, жоден з сепаратистів не оштрафуваний і не затриманий, не дивлячись на блокування автозаків.