Португальський динамівець Мігел Велозу висловився з приводу ЧС-2014 в інтерв’ю для офіційного сайту УЄФА.
«Головне, що ми тоді отримали - це досвід. Ось тільки удачі не вистачило. У півфіналі з Іспанією нам не пощастило. Сам матч, на мою думку, вийшов чудовим. Можливо, якби ми трохи більш вдалим - вийшли б у фінал. Чемпіоном у підсумку стала Іспанія, з чим я її і повинен привітати. Таке життя».
«Такі збірні, як Німеччина, завжди є претендентами на перемогу в будь-якому турнірі. Також нам належить зустрітися зі збірною США, де футбол бурхливо розвивається, і командою Гани, яка вже виграла кілька турнірів в Африці та відноситься до серйозних суперників. Вона дуже сильна. У чемпіонаті візьмуть участь всі найсильніші збірні світу. Про можливість зіграти на такому турнірі можна тільки мріяти. Мені вдалося насолодитися цим почуттям у ПАР. Черговий такий виступ - мрія будь-якого футболіста. Особливо якщо врахувати, що мундіаль відбудеться в Бразилії, де вболівальники обожнюють у футболі. Це буде унікальна та незабутня подія!».