Андрій Ярмоленко: «Вболівальники дуже добре нас підтримували»

Динамо Київ 6 Березня, 09:56
Півзахисник збірної України поділився своїми думками після перемоги над збірною США з рахунком 2:0.

«Дуже багато наших уболівальників прийшло, і вони нас дуже добре підтримували. Тому підтримка була чудовою» - цитує Ярмоленка телеканал «Футбол 1».