Таку думку висловив головний тренер «Дніпра» Хуанде Рамос.
«Мені, як іноземцю складно судити про ситуацію, що склалася в Україні. При цьому переконаний, що футбол не можна змішувати з політикою. Чемпіонат слід продовжувати тільки тоді, коли можна буде гарантувати безпеку на стадіонах для уболівальників і гравців», - зауважив він.
«Як затримка відіб'ється на команді? Поки складно сказати. От коли сезон відновиться, можна буде робити певні висновки. Все покажуть тільки матчі», - зазначив Рамос.
За словами наставника «Дніпра», нинішня ситуація в суспільстві не може не відбиватися на його команді.
«Зрозуміло, нинішня ситуація в суспільстві не може не відбиватися на нашій команді, більшість гравців якої - українці. Хлопці, звичайно, переживають, турбуються за майбутнє країни, за своїх рідних. Це цілком природно для громадян України»,
- цитує Рамоса sport-express.ua.