Таку думку висловив екс-тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич.
«Я думаю, що питання з приводу відновлення чемпіонату знаходиться в компетенції представників правоохоронних органів. Рішення має прийматися виважено, з урахуванням думки всіх відповідальних осіб», - зазначив він.
«Що стосується змагальної частини, то враховуючи, що всі чотири наші клуби -"Шахтар», «Динамо», «Дніпро» і «Чорноморець» вибули з подальшої боротьби в Лізі Європи, якийсь час можна проводити по два матчі на тиждень. Нічого страшного в цьому не бачу», - заявив Маркевич в інтерв'ю sport-express.ua.
За його словами, виступи у такому режимі допоможуть увійти в звичний графік.
«В крайньому випадку, можна дочекатися потепління і запланувати матчі через три дні на четвертий у більш сприятливу пору. Зараз потрібно показати, що все у нас в країні добре», - зазначив Мирон Богданович.
Нагадаємо, УПЛ вже перенесла на невизначений термін матчі 19-го і 20-го турів.
Як очікується, 6-го березня Виконком розгляне питання про відновлення чемпіонату.