- Дуже приємно перемогти, тим паче ми знаємо, що збірна США практично завжди грає в фінальних частинах чемпіонатів світу. Дивилися їхні матчі - досить хороша команда, до того ж с Юргеном Клінсманном я давно знайомий, мені, на жаль, не вдалося з ним попрацювати, але у нас залишились хороші відносини, - цитує Тимощука канал «Футбол 1».
Тимощук: «Дуже приємно перемогти»
Гравець «Зеніта» поділився враженнями після перемоги над збірною США (2:0).