Вадим Євтушенко: З такою грою збірної України в Бразилії було б не соромно

Динамо Київ 6 Березня, 13:14
Футбольний експерт Вадим Євтушенко відзначив яскраву гру української збірної в товариському матчі проти американців.

- Приємна перемога. Хлопці зробили, на мій погляд, дуже важливу справу. Вони виграли у складний час для країни, змогли правильно налаштуватися. Зустріч провели відповідально і добилися хорошого результату в грі з хорошим суперником, який виступатиме на ЧС-2014. Дуже шкода, звичайно, що наша команда не зіграє цим складом влітку в Бразилії. Хлопці заслуговували цього. Радує і те, що наша збірна виглядала пристойно, враховуючи, що зараз весна, коли футболісти ще не в оптимальній формі. Це доводить, що в перемозі чимала заслуга тренерського штабу. Гра, звичайно, не ідеальна. За рахунку 2:0 хотілося побачити більш комбінаційний футбол. Індивідуально ми перевершували американців, які будуть міцним горішком на ЧС-2014. За винятком кількох хвилин на початку другого тайму, ми повністю володіли перевагою на полі як у командних діях, так і в індивідуальних, -

зазначив Вадим Євтушенко.