Нестабільна ситуація в Україні не лякає австрійського захисника київського «Динамо» Александара Драговича.
За словами 23-річного легіонера «біло-синіх», він навіть не думає про те, щоб не повертатися в Україну з розташування національної збірної. До слова, збірна Австрії зіграла внічию 1:1 з командою Уругваю, а сам центрбек провів на полі всі 90 хвилин.
«Я з нетерпінням очікую зустрічі зі своїми партнерами по «Динамо». І, звичайно, обов'язково сходжу на Майдан. Прогуляюсь по ньому. Що буде далі з чемпіонатом України? Подивимось», - сказав Драгович