Драгович: обов`язково сходжу на Майдан

Динамо Київ 6 Березня, 14:05
Нестабільна ситуація в Україні не лякає австрійського захисника київського «Динамо» Александара Драговича.

Нестабільна ситуація в Україні не лякає австрійського захисника київського «Динамо» Александара Драговича.

За словами 23-річного легіонера «біло-синіх», він навіть не думає про те, щоб не повертатися в Україну з розташування національної збірної. До слова, збірна Австрії зіграла внічию 1:1 з командою Уругваю, а сам центрбек провів на полі всі 90 хвилин.

«Я з нетерпінням очікую зустрічі зі своїми партнерами по «Динамо». І, звичайно, обов'язково сходжу на Майдан. Прогуляюсь по ньому. Що буде далі з чемпіонатом України? Подивимось», -

сказав Драгович

.