Сьогодні, 6 березня, у Будинку футболу відбулась нарада з питань поновлення чемпіонату України. Матчі стартують 15-го березня. Представники клубів висловили одностайну думку, що проведення матчів необхідно розпочати якнайскоріше, залучивши при цьому соціальні резерви із ультрас футбольних клубів для охорони громадського порядку на стадіонах. Крім того, ФФУ отримала підтримку з боку Міністерства молоді та спорту з приводу майбутньої організації футбольних змагань.