Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук поділився думкою щодо відновлення чемпіонату України.
«Ми переживаємо часи, коли футбол не може займати у людей перше місце. І, на мій погляд, чемпіонат України повинен бути відкладений.
Про терміни відновлення турніру говорити неможливо: це безпосередньо залежить від розвитку подій в країні»,
- сказав Роман Григорчук.