Віктор Леоненко: «Ярмоленко я ображав, а зараз можу сказати, що він виглядав здорово»

Динамо Київ 6 Березня, 22:15
Футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував матч збірної України проти збірної США, який пройшов на Кіпрі і закінчився перемогою підопічних Михайла Фоменка.

- Як Ви оцінюєте гру збірної в матчі проти США?

- Перший тайм відмінно, дуже серйозно виглядала збірна, аж здивувала. А другий просто «сушили» гру, забили за рахунок грубих помилок американців. Я не знаю, як вони будуть виступати в Бразилії... Здивувало те, що наші футболісти готові! Пресинг був, робили те, що треба. Я задоволений, і Фоменко, думаю, теж. Ми звикли слухати тренерів і футболістів, мовляв це березень, весняний футбол. Ми від цього вже відійшли, я з цим борюся років 15 мабуть. Нарешті в березні ми показуємо і фізику, і швидкість. Що не приємно, так те, що моментів не було. Швидше за все Фоменко в перерві сказав тримати результат, грати від оборони на контратаках. Хоча в товариських іграх я це не вітаю. Краще програти, але показати гру.

- Кого зі складу нашої команди відзначили б?

- Найбільше сподобалися Гармаш і Ярмоленко, який бігав на флангах. Молодець! Я його ображав, а зараз можу сказати, що він виглядав здорово, старався, біг, забив. Макаренко дебютував, але ж раніше його ніхто не знав, грав собі в Говерлі. Але я сказав, що Макаренко і Сидорчук - хороші футболісти. Ось вони, слава Богу, грають в «Динамо». Про Калитвинцева всі забули, але ж кращими на Кубку співдружності не випадково стають. Талановитий хлопець, просто треба в нього повірити. Ще мені сподобалися труси Шевчука, на яких 13-й номер ззаду був (сміється). Але гаразд, не буду нікого труїти.

- Гармаш відразу після травми вийшов з перших хвилин. В Динамо він так само швидко завоює місце в основі?

- Я в цьому навіть не сумніваюся. Гармаш зіграв краще за всіх. Він може вирости в дуже серйозного футболіста, якщо мізки будуть на місці. По-суті, він грав поруч з Тимощуком за центральним півколом, і якимось чином він встигав підтримувати всі атаки. Ось це його плюс. Він був дуже небезпечний. «Партизан на футбольному полі», я б так сказав.