З футбольної мапи України зник ще один клуб

Динамо Київ 6 Березня, 22:51
Миколаївська «Енергія», яка виступала в Другій лізі чемпіонату України, знялась зі змагань.

Клуб прислав відповідний лист, і сьогодні на засіданні Центральної ради ПФЛ було прийнято рішення про зняття клубу із змагань .



Нагадаємо, миколаївська команда, спонсором якої був «Миколаївобленерго», стартувала у Другій лізі минулого літа. Команда під керівництвом В'ячеслава Мазараті розпочала сезон впевнено і навіть деякий час перебувала в першій четвірці - зоні виходу в Першу лігу.



Проте пізніше з'явилася інформація про припинення фінансування клубу. Після першої частини сезону «Енергія» перебувала на 12 місці у Другій лізі і тепер стала її другою втратою в сезоні 2013/2014 Нагадаємо, раніше, цей дивізіон втратив вже одного учасника - хмельницьке «Динамо».