Анатолій Коньков: «Якби я приїхав в УЄФА чи ФІФА на кобилі, хіба нам було б не соромно?»

Динамо Київ 6 Березня, 23:25
Президент ФФУ відреагував на звинувачення в нецільових розтратах коштів Федерації.

«Якби я приїхав на кобилі - в УЄФА чи ФІФА - хіба нам було б не соромно, що представник України приїжджає туди обірваний, голодний і косий? Є норми, і не я їх встановлював. Їх встановлюють вищі організації».

Нагадаємо, що, судячи з опублікованих кошторисів, Коньков літав на футбольні заходи бізнес-класом і замовляв зали очікувань для офіційних делегацій.