Олексій Михайличенко: «Варто проводити матчі серед тижня»

Динамо Київ 7 Березня, 07:58
Спортивний директор «Динамо» запропонував грати матчі чемпіонату серед тижня, щоб було легше забезпечити безпеку.

- Вівторок, середа - це робочі дні. Увечері, як правило, на 15% глядачів буде менше. В цей же час буде Ліга чемпіонів - це ще на 10% менше. Може й варто почати чемпіонат 18 і 19 березня? – заявив Михайличенко.

Втім, на спеціальному засіданні в Будинку футболу ідею проведення турів серед тижня взяли до уваги лише з метою наздогнати графік чемпіонату