- Хочу подякувати всім в «Металісті». Я встиг познайомитися з усіма співробітниками за цей короткий період і зрозумів, що в клубі працюють справжні професіонали і дуже хороші люди. Також я хотів би вибачитися перед уболівальниками, але обставини виявилися сильнішими мене, - сказав франк Арнесен.
- Ситуація, що склалася в Україні, змусила мене зробити цей вибір. Я хочу побажати всім в «Металісті» і у всій Україні всього найкращого у ці непрості часи, - зазначив Арнесен.