- Насамперед хотів би подякувати Федерації футболу України та Кіпру за те, що цей матч відбувся, - сказав легендарний футболіст. - Вони дійсно заслужили компліменти на свою адресу, оскільки за такий короткий термін їм вдалося зробити практично неможливе - організувати товариську зустріч між нашими командами, коли багато хто думав, що її не буде. Ми раді, що ця гра відбулася, і я вітаю нашого опонента - команду України - з хорошою грою і перемогою (2:0).
Хочу сказати, що цей контрольний поєдинок був дуже нам необхідний. Ми хотіли переглянути багатьох футболістів, побачити, як вони взаємодіють між собою, і на кого в найближчому майбутньому зможемо розраховувати. Наприклад, ви могли помітити, що оборона вперше вийшла в такому складі. І я радий, що мені вдалося провести цей експеримент в матчі з такою командою, як Україна. Упевнений, ми зробимо правильні висновки, а сама гра допоможе нам прогресувати надалі.
- Як оціните поєдинок?
- Ми зробили чимало помилок в обороні і відеозапис, впевнений, допоможе нам зрозуміти, в чому їх причина. Що стосується гри в цілому, то мені сподобалися перші 20 хвилин другого тайму, коли ми чинили серйозний тиск на опонента, і цілком могли відзначитися. Можливо, якби нам вдався результативний удар, то гра пішла б за зовсім іншим сценарієм. Але згодом ми пропустили, і вже нічого не могли вдіяти. Добре, що помилки допустили зараз, оскільки у нас є ще достатньо часу, щоб все виправити перед початком чемпіонату світу.
- Як вплинула політична ситуація в Україні на саму гру і результат матчу?
- Не думаю, що сильно. Так, ми читали газети і дивилися телевізор. Бачили, що відбувається в Україні, і бажали, щоб все це якнайшвидше припинилося. Хочу сказати, що всі ми переживаємо за український народ, і дуже хочемо, щоб ситуація вирішилася мирним шляхом.
Що ж стосується суперника, то ще до гри я казав своїм підопічним, що в українців дуже сильна збірна. Вона цілком могла потрапити на чемпіонат світу в Бразилії, якби вдало зіграли у Франції. Збірна України на рівних боролася з іменитим опонентом, але в останній момент трохи не пощастило.
З гравців хотів би відзначити Анатолія Тимощука. У мене таке враження, що він не старіє, а навпаки молодшає. Добре, коли в команді є такий футболіст, який веде за собою партнерів і викладається на полі на всі сто відсотків у будь-якій ситуації. Чесно: мені було дуже приємно спостерігати за його грою. Дуже б хотів, щоб на чемпіонаті світу в нашому складі був подібний виконавець.