У «Говерли» скрутне фінансове становище

Динамо Київ 7 Березня, 12:48
Футболісти основного складу ужгородської «Говерли» впродовж останніх 4-х місяців не отримують заробітну плату, а гравці дубля та персонал клубу не бачили грошей вже 7 місяців.

За інформацією

Sport.ua

з цією проблемою зіткнулися не всі футболісти. Деякі кошти виділяються на утримання клубу, однак їх не вистачає для того, щоб утримувати всіх гравців «Говерли».

Поки що футболісти та тренерський склад ужгородців чекають подальших дій керівництва.