За інформацією
Sport.ua
з цією проблемою зіткнулися не всі футболісти. Деякі кошти виділяються на утримання клубу, однак їх не вистачає для того, щоб утримувати всіх гравців «Говерли».Поки що футболісти та тренерський склад ужгородців чекають подальших дій керівництва.