Вболівальники дніпропетровського «Дніпра» та харківського «Металіста» проведуть товариський поєдинок задля об'єднання України.
«У неділю 9.03.2014, о 12.00 на стадіоні «Монтажник» (вул.Енергетична, поля академії «Дніпра») відбудеться товариський матч з футболу між фанатами «Дніпра» і «Металіста» в підтримку єдиної і неподільної України.
Ми хочемо показати своїм прикладом, що незважаючи на всі фанатські війни і ворожнечі ми готові виступати єдиним фронтом у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини.
Зараз не час для чвар і ворожнечі. Зараз саме той момент, коли необхідно об'єднуватися всім, для досягнення спільної мети - збереження цілісності та неподільності України.
Підтримати хлопців запрошуються всі бажаючі», - йдеться у заяві ультрас «Дніпра».