Про це повідомляє
L'Equipe
.У січні 2012 року «Нант» спонукав гвінейського форварда екс-гравця «Динамо» Ісмаеля Бангура розірвати контракт з дубайським клубом «Аль-Наср» і перейти у французьку команду.
Швейцарський суд підтвердив рішення Міжнародної федерації футболу (ФІФА) і спортивного арбітражного суду (CAS) про заборону на реєстрацію футболістів для «Нанта» за порушення правил трансферів,
пише rsport.ru.
У червні минулого року суд у Швейцарії призупинив дію рішення CAS.
«Нант» і гвінейський нападник також зобов'язані виплатити 4,5 мільйона євро клубу «Аль-Наср» як компенсацію за розірвання контракту.