Офіційно: «Динамо» зіграє із «Таврією», а не «Шахтарем»

Динамо Київ 7 Березня, 18:28
Весняна частина змагань Прем'єр-ліги сезону 2013/2014 років розпочнеться 15 березня

Весняна частина змагань Прем'єр-ліги сезону 2013/2014 років розпочнеться 15 березня. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації Футболу України.

Сьогодні, 7-го березня, відбулось засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України, на якому було затверджено зміни до календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОПФКУ «Прем’єр-ліга» сезону 2013/2014 років. Згідно протоколу № 1 засідання Виконкому ФФУ, весняна частина чемпіонату України розпочнеться 15 березня матчами 21-го туру, а не 19-го, як повідомлялось раніше.

Таким чином, «Динамо» зіграє свій перший матч у чемпіонаті України після довготривалої зимової паузи із сімферопольською «Таврією».

Зазначимо, що матчі 19-го і 20-го туру були перенесені. Свій поєдинок 19-го туру «Динамо» і «Шахтар» проведуть в середу, 16 квітня, повідомляє офіційний сайт «Шахтаря».

Читайте також: Календар ігор весни «переверстаний»