«Ман Сіті» - п`ять гравців на вихід

Динамо Київ 7 Березня, 19:37
Вже найближчого літа «містяни» розлучаться з декількома англійськими футболістами.

Вже найближчого літа «містяни» розлучаться з декількома англійськими футболістами.

Манчестер покинуть Річардс, який відмовився продовжувати угоду з клубом, Родвелл, Сінклер, Лескот та Баррі. Останній зараз виступає на правах оренди у «Евертоні» і цілком ймовірно, що «іриски» підпишуть хавбека на постійній основі.



Масовий відхід місцевих гравців може призвести до тог, що на їх місце «Сіті» доведеться купувати інших виконавців, які пройшли англійську систему підготовки, оскільки заявка на єврокубки повинна включати щонайменше 8 доморощених футболістів.