Нападник «Севастополя»: Я хвилююся за своє майбутнє

Футбол України 7 Березня, 21:40
Бразилець Фарлей прокоментував відтермінування матчів УПЛ, а також своє рішення перебратися в Україну.

«Це дуже неприємна ситуація. Слава Богу, поки все спокійно. Але ми ніколи не знаємо, що нас чекає завтра, тому я продовжую хвилюватися за майбутнє.



Чемпіонат країни ще не відновився. Всі гравці «Севастополя» з нетерпінням чекають того, щоб знову повернутися в гру. Так само ми всі чекаємо, коли все вирішиться в країні. Хочу сказати всім: зі мною все добре, я в Севастополі в безпеці.



Не думаю, що я вчинив неправильно, коли прийняв рішення піти з лісабонського « ​Спортінга» і продовжити свою кар'єру в «Севастополі». Мені вдалося відразу ж увійти в десятку кращих придбань українських команд, я провів хороші ігри за «Севастополь», забив один м'яч. Все це дуже хороші речі для мене. Але я не думаю зупинятися», - розповів Фарлей.