Відомий футбольний експерт Володимир Євтушенко прокоментував запізнення старту матчів української Прем’
єр-ліги.
- Тут теж питання: чи потрібно витримувати тижневий цикл, або ж кінцівку чемпіонату можна грати, умовно кажучи, через чотири дні. Тоді ігри проходитимуть в будь-які дні тижня, щоб був додатковий день на відновлення. Два дні замало, три - достатньо. Якщо грати через чотири дні, то можна за три тижні зіграти чотири гри, а не за тиждень - три гри.
Думаю, ми встигаємо все одно. Поки два-три тури пропущено, думаю, що можна спокійно встигнути, - сказав Євтушенко для каналу «Футбол 1».