Футбольним квіточкам на славу

Динамо Київ 8 Березня, 12:06
Привітання редакції сайту «19-27» з Восьмим березня.

Шановні наші жінки, прихильниці «Динамо» та українського футболу взагалі! Вважається, що футбол це здебільшого чоловіча справа, але саме ви, прекрасна половина людства, надихаєте на найвищі досягнення як футболістів, так і футбольних журналістів.

Зі святом вас, з любов’ю!

Радощів, весни, кохання

Хай здійсняться всі бажання

Сайт жінкам бажає всім

Один-дев’ять-двадцять сім