Андрій Воронін: «А який сенс Ярмоленкові і Коноплянці йти з України до Росії?»

Динамо Київ 8 Березня, 15:30
Екс-футболіст збірної України Андрій Воронін - про перспективи Андрія Ярмоленка і Євгена Коноплянки.

- Коноплянка звертався до вас, коли вів переговори з «Ліверпулем»?

- Ні. Пам'ятаю, подзвонив журналіст з України і сказав: «Завтра Коноплянка повинен перейти в «Ліверпуль». Давай зробимо замітку - кілька порад від Вороніна».

Я тоді відповів жартома: «Після того, як він підпише, вже пізно давати поради». А в результаті вийшло, що Євген взагалі нікуди не перейшов.

Моя особиста думка: для нього це добре, що не вийшло з «Ліверпулем». Англійський футбол важкий, атлетичний. Там багато єдиноборств, там інший графік ігор. Євгену куди краще підходить Іспанія або Італія.

- А Росія? Костянтин Сарсанія, наприклад, багато разів говорив, що Коноплянка і Ярмоленко відмінно підійшли б «Зеніту».

- А який їм сенс йти з України в Росію? Їх і так вже пів-Європи знає, до чого цей перехід? Вони тут виростуть? Який клуб в Росії для зростання Ярмоленкові краще, ніж «Динамо» Київ? Це бренд, сильна команда. Думаю, в Росії Ярмоленка і Коноплянку можна чекати не раніше, ніж через сім-вісім років.