Про це у своєму блозі на isport.ua повідомив головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков.
«У неділю на базі в Конча-Заспі відбудеться контрольний матч киян з ужгородцями. Повинна бути трансляція на сайті «Динамо», коментувати будуть Микола Несенюк і ваш покірний слуга.
Там повинна бути вельми оригінальна схема проведення поєдинку, але, думаю, все вирішиться в останній момент. Тоді ж і розберемося з складами.
Одне можу сказати: у «Говерли» просто величезні проблеми! Втім, специфіка товариського матчу не обов'язково передбачає розгромну перемогу господарів або щось в цьому роді. Багато молодих буде задіяно, що теж досить цікаво»,
- написав Артем.