Про це повідомили ультрас «Динамо» та журналіст програми «Профутбол» і коментатор телеканалу «2+2» Олександр Золотогорський
« - йдеться в повідомленні ультрас.
«Не буде гри в Сімферополі... Ще не вирішено остаточно, але найімовірніше гратимуть в Києві. Ой, там стільки нюансів. Все буде в Профутболі», - написав Олександр.
Читайте також:
Стали відомі дати і час матчів 21-го туру Прем`єр-ліги
«Динамо» - «Говерла»: уболівальники зможуть побачити онлайн-трансляцію