Луческу: «Дуже шкода Григорчука, він підняв «Чорноморець» на певний рівень»

Динамо Київ 8 Березня, 17:11
Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу залишився небайдужий до ситуації з одеським «Чорноморцем».

Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу залишився небайдужий до ситуації з одеським «Чорноморцем».

«Чорноморець» ставав силою в українському футболі і на міжнародному рівні добре виглядав. Будемо сподіватися, що одеська команда не зникне. Це була б п'ята команда високого рівня в Прем'єр-лізі, від цього чемпіонат би виріс. Дуже шкода Григорчука як тренера, який за три роки підняв команду на певний рівень. Великі надії були у вболівальників, які сподівалися на вдалі виступи в чемпіонаті. Напевно, більше терпіння треба було всім в Одесі: взяти паузу, почекати, поки все заспокоїться. Мене і дивує, і мені шкода, що зникають команди в чемпіонаті і через це він стає слабкішим.

За винятком «Чорноморця», який, напевно, вже не зможе боротися за високі місця, чотири клуби - «Шахтар», «Металіст», «Динамо» і «Дніпро» продовжуватимуть боротьбу за золото, за місця в Лізі чемпіонів. Якщо «Чорноморець» знайде компроміс з колишніми гравцями, то, можливо, повернеться в цю гонку», - скаазв румунський фахівець.