Данило Сілва: «Мої друзі і родичі радять мені поїхати, але я маю намір відпрацювати свій контракт»

Динамо Київ 8 Березня, 18:12
Бразильський захисник київського «Динамо» поділився своєю думкою про ситуацію в Україні і пояснив, чому не поспішає залишати країну в інтерв'ю для «Globo esporte»

Бразильський захисник київського «Динамо» поділився своєю думкою про ситуацію в Україні і пояснив, чому не поспішає залишати країну в інтерв'ю для «Globo esporte».

15 днів тому атмосфера була дуже напружена. ФІФА вирішила перенести гру на Кіпр. Ми полетіли пізно вночі, приземлилися о 3-ій годині ночі і наступного дня зіграли. Після матчу в Іспанії ми повернулися. На в'їздах у місто стояли протестувальники з палицями і вогнем. Нам сказали, що перевірять автобус, щоб переконатися, чи дійсно це автобус нашої команди. Я бачив військові вантажівки, не знаю звідкіля вони були там,

- сказав Данило.

Деякі гравці «Динамо» теж виходили на вулиці в листопаді, коли все починалося. Але коли ситуація загострилася і почали гинути люди, нам довелося знаходитися подалі від цих подій з метою безпеки,

- зазначив гравець.

Однак, не все так погано, на думку гравця. За його словами, недавній матч, який розіграли ультрас «Динамо» і «Шахтаря», дає надії на те, що ситуація в країні незабаром налагодиться.

Тут в Україні є дві сторони. Схід, де знаходиться Донецьк, Дніпропетровськ та Крим, який ближче до Росії. Серед них є багато росіян або тих, у кого російське коріння. У Києві ж більше української культури, і люди воліють говорити українською мовою.

Не так давно стався цікавий випадок. Коли ситуація погіршилася і в протистоянні між протестувальниками і владою почали гинути люди, частина людей зі сходу стали на бік західних. Нещодавно вболівальники «Динамо» і «Шахтаря» зіграли між собою матч «примирення», не дивлячись на свої погляди.

Я живу недалеко від того місця, де проходили протистояння двох сторін, а наша база знаходиться в 10 км від цього місця. Зараз я не ходжу в центр міста, але на наші тренування це ніяк не впливає. Моя дружина говорить мені, щоб я повертався до Бразилії. Ми домовилися, що якщо ситуація загостриться, то цілком можливо, що я покину Київ. Мої друзі і родичі радять мені виїхати. Але я маю намір відпрацювати свій контракт. Я поговорив з людьми в консульстві і мені пояснили, що якщо ситуація погіршиться, то мені повідомлять про це і допоможуть негайно покинути країну.

У Криму ситуація досить напружена. Там йде боротьба за територію. Складно передбачити, що там станеться. Принаймні, в Києві все стане на свої місця після виборів. А зараз залишається тільки чекати. Сподіваюся, що все буде добре,

- завершив Сілва.